Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024

Mechanik Przemysłowy w Niemczech okolice Lipska

  • Jaworzno, śląskie pow. Jaworzno

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Dla naszego Klienta w okolicy Lipska, poszukujemy pracownika na stanowisko Mechanik Przemysłowego.wyslij CV na adres: Aplikujlub skontaktuj się ze mną telefonicznie :+49 151 195 445 80

2024/03

Obowiązki

  • Przeprowadzanie konserwacji zapobiegawczej i regularnego serwisowania

Wymagania

  • komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i samochód
  • - Przeprowadzanie napraw
  • - Rozpoznawanie i usuwanie usterek w odpowiednim czasie
  • - Ukończone szkolenie jako mechanik przemysłowy lub porównywalne kwalifikacje
  • - Doświadczenie zawodowe w konserwacji systemów produkcyjnych
  • - Umiejętność pracy w zespole i elastyczność
  • - Motywacja, niezawodność i sumienność

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie 14,50-16 EUR brutto
  • Niemiecka umowe o Prace na czas nieokreslony
  • zakwaterowanie
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie Polskich koordynatorow