NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Edu Flow sp. z o.o.
  • Katowice, śląskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Opis oferty pracy
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE EPIONKOWO poszukuje kandydatów na stanowisko: NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Jeżeli czujesz powołanie do pracy z dziećmi, jesteś kreatywny(a), lubisz wyzwania i chcesz uczestniczyć w budowaniu kameralnego ale nowoczesnego przedszkola, to czekamy właśnie na Ciebie!

OBOWIĄZKI
współprowadzenie wybranej grupy wiekowej
prowadzenie dokumentacji przedszkolnej (m.in. dzienniki zajęć)
bieżący kontakt z Rodzicami
układanie i realizacja planu zajęć

OCZEKIWANIA
studia kierunkowe uprawniające do pracy w przedszkolu (mile widziani absolwenci oraz studenci ostatnich lat)
gotowość do rozpoczęcia pracy od ZARAZ
zaangażowanie i samodzielność
powołanie do pracy z dziećmi
uśmiech i pozytywne nastawienie do życia
kreatywność i otwartość w realizacji nowych projektów

OFERUJEMY
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pół etatu
wynagrodzenie rynkowe w zależności od kwalifikacji
praca w bardzo przyjaznym zespole,
możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach

JAK APLIKOWAĆ?
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV via e-mail opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

DANE KONTAKTOWE
ADRES: Katowice, Osiedle Tysiąclecia ul. Zawiszy Czarnego 7a
TELEFON: 32 307 04 38 | E-MAIL: @
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)