ELEKTRYK-AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU

KOMANDOR S.A.
  • Radom, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Firma KOMANDOR S.A. - zatrudni osobę na stanowisku ELEKTRYK-AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU

Zakres obowiązków:
- przeprowadzanie bieżących remontów maszyn i urządzeń ( Siemens, Kuka, Fanuc )
- prowadzenie prac prewencyjnych i konserwacyjnych zgodnie z planami konserwacji
- utrzymanie gotowości produkcyjnej wszystkich urządzeń produkcyjnych oraz peryferyjnych
- wprowadzanie zmian i optymalizacji w maszynach produkcyjnych
- modernizacja i uspawnienie linii produkcynych
- zamawianie częśći zamiennych

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie w zakresie automatyki lub pokrewne
- minimum dwuletnie doświadczenie w dziale UR
- umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych
- uprawnienia SEP do 1kV
- znajomość elementów PLC, automatyki przemysłowej
- umiejętność obsługi komputera
- mile widziana umiejętność programowania PLC i uprawnienia elektryczne

Oferujemy

- pracę w znanej firmie o ugruntowanej pozycji
- zatrudnienie na umowę o pracę
- pracę w systemie jednozmianowym
- świadczenia socjalne / bony świąteczne /, pakiet medyczny, ubezpieczenia

ZAPRASZAMY DO REKRUTACJI!
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)