Zatrudnimy architektów wnętrz

Biuromax Home & Office Design Sp.zo.o.
  • Kraków, małopolskie

Inny

Umowa o pracę

Krakowskie biuro projektowe Biuromax Home & Office Design poszukuje architekta

- Masz wykształcenie wyższe kierunkowe (Politechnika Krakowska lub ASP)
- Posiadasz doświadczenie w pracy przy projektach
- Posługujesz się swobodnie w programach: AutoCad, SketchUp + V-ray, Photoshop
- Posiadasz umiejętność czytania projektów
- Jesteś kreatywny
- Lubisz pracować w zespole
- Umiesz dobrze zarządzać swoim czasem
- Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
Zakres obowiązków:
- Tworzenie projektów koncepcyjnych
- Tworzenie projektów zgodnie z wizją estetyczną i stylistyczną Klienta i firmy
- Tworzenie dokumentacji projektowej
- Tworzenie rysunków mebli na wymiar
- Wykonywanie inwentaryzacji oraz tworzenie rysunków wykonawczych i technicznych
- Wizualizacje
- Moodboardy
- Dobór materiałów wykończeniowych
- Współpraca z dystrybutorami

Oferujemy

Pracę nad ciekawymi projektami, w dynamicznym, rozwijającym się zespole. Wynagrodzenie z atrakcyjnymi premiami. Dobrą atmosferę oraz możliwość rozwoju. Biuro zlokalizowane w nowoczesnym biurowcu. Całość dopełnia aromatyczna, pyszna kawa 

Spełniasz powyższe wymagania? Zainteresowało Cię ogłoszenie? Zapraszamy do aplikowania na adres @ prosimy o dołączenie swojego portfolio.
W przeciągu 2-3 tygodni skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Z góry dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)