Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Stalowej Woli
  • Stalowa Wola, podkarpackie pow. stalowowolski

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

· Prac od poniedziałku do piątku w godz. 07:30 do 15:30.

· Praca w siedzibie Inspektoratu oraz na terenie powiatu stalowowolskiego.

· W razie konieczności wykonywanie czynności służbowych poza godzinami pracy.

· Praca przy komputerze i innych powszechnie stosowanych w pracy biurowej urządzeniach.

· Wyjazdy służbowe.

· Praca w terenie – wyjazdy samochodem służbowym.

· Kontakt ze zwierzętami oraz materiałem zakaźnym.

· Urząd zlokalizowany na parterze.

  • Monitoring i zwalczanie chorób zakaźnych.
  • Prowadzenie Rejestru Powiatowego Lekarza Weterynarii podmiotów nadzorowanych.
  • Sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem przepisów o ochronie zwierząt
  • Sprawowanie nadzoru w zakresie przestrzegania warunków weterynaryjnych przez podmioty nadzorowane.
  • Prowadzenie dokumentacji z wykonywanych zadań oraz sprawozdawczości wynikającej z przepisów.
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Inspektoratu, tworzenie planów, sprawozdań jakościowych, ilościowych i finansowych stanowiących część planów Inspektoratu.
  • Przygotowanie projektów decyzji administracyjnych, dotyczących zadań zespołu.
  • Prowadzenie spraw związanych z działaniami w przypadku stwierdzenia niezgodności z przepisami prawa oraz postępowaniami związanymi z nałożeniem kar pieniężnych.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe weterynaryjne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność obsługi komputera oraz innych urządzeń biurowych.
  • Znajomość obowiązujących przepisów weterynaryjnych.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: brak
  • doświadczenia zawodowego
  • Dyspozycyjność, kominikatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Analityczne myślenie.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy

  • Miejsce do odświeżenia się
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników