Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Работник производства

  • Poznań, wielkopolskie
  • 4 250-4 500 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Позвольте себе попасть под волну положительных изменений, приступив к работе в Lisner как работник продукции.

Lisner – лидер польского рынка продуктов из сельди, а также салатов для сэндвичей.

Мы предоставляем бесплатные обеды и пакет льгот.

На работу вы доедете бесплатно организованным транспортом, там вас ждет дружеская атмосфера и отличные люди.

Звучит хорошо?

Не ждите, если у вас есть санитарный осмотр, подайте заявку. Процесс подбора персонала с нами – сплошное удовольствие!

Расположение Познань

Zakres obowiązków

  • обеспечение бесперебойности работы поточной линии и выполнение плана производства
  • сортировка, взвешивание, размещение сырья
  • работа на производственных линиях или поставка сырья на линии
  • контроль качества

Wymagania

  • книга санитарного осмотра
  • готовность работать в три смены
  • опыт работы на производстве приветствуется

Oferujemy

  • заработная плата 4242 +ночные смены 20%+ премии
  • стабильное трудоустройство на основе временного трудового договора (с уплаченными взносами ZUS, отпусками и больничными)
  • бесплатный доезд на работу из многих мест, в частности: из Вонгровца, Мурованой Гошлины, Гнезно, Чарнкува, Ужешни, Дамаславека, Мелешина, Могильно, Тшемешно, Шамотула, Пнева, Вольштина, Оборника, Рогозно
  • вкусные, бесплатные обеды и бесплатные напитки
  • пакет преимуществ Randstad Plus - спортивная карта, частное медицинское обслуживание, скидки на онлайн-магазины до 50%, скидки в ресторанах, пиццериях и кафе выходные оплачены + 100%
  • забота нашего консультанта на каждом этапе трудоустройства
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.