Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
KH-KIPPER Sp. z o.o.

Technik przygotowania produkcji

  • Kajetanów, świętokrzyskie pow. kielecki

Technik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

KH-KIPPER jest największym w Polsce i jednym z czołowych w Europie producentem profesjonalnych zabudów-wywrotek, przyczep oraz naczep na samochody ciężarowe powyżej 12 t DMC. Firma działa na krajowym i międzynarodowym rynku nieprzerwanie od ponad 25 lat. Bogata oferta przedsiębiorstwa obejmuje różnorodną gamę specjalistycznych produktów przeznaczonych dla branży budowlanej, energetycznej, komunalnej, wydobywczej czy rolnictwa. Samochody ciężarowe z zabudowami KH-KIPPER są wykorzystywane w 70 krajach na całym świecie – w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Południowej czy nawet Oceanii. 100% produkcji odbywa się w Polsce. Z zakładów KH-KIPPER w Kajetanowie i Skarżysku-Kamiennej, w których pracuje 500 osób, co tydzień wyjeżdża kilkadziesiąt zabudów.

Kompletny park maszynowy i własne biuro konstrukcyjne pozwalają nam na elastyczne podejście do realizacji projektów. Wyposażenie produkcyjne obejmuje m.in. zrobotyzowane spawanie, wycinanie laserowe, obróbkę skrawaniem sterowaną numerycznie czy kształtowanie elementów poprzez walcowanie. Dzięki podwojeniu działalności w latach 2016-2019, do użytku oddano nowe biuro i halę montażową pozwalającą w najnowocześniejszy sposób zarządzać produkcją. Dodatkowa infrastruktura diametralnie poprawiła nie tylko możliwości produkcyjne, ale jakość produktów.

Dołącz do zespołu tworzącego KH-Kipper Sp. z o.o. – lidera w produkcji zabudów na samochody ciężarowe, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kajetanów lub Skarżysko-Kamienna

Zakres obowiązków

  • Uruchamianie, nadzorowanie i kompletowanie detali pod zlecenia.
  • Utrzymywanie stanów magazynowych detali.
  • Planowanie kolejności produkcji detali.
  • Nadzorowanie technologii wykonania detali.
  • Kontrola jakościowa i ilościowa produkowanych detali.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne.
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Mile widziana znajomość programu AutoCad (i pokrewne).
  • Zdolności organizacyjne.
  • Umiejętność planowania.
  • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz systematyczności.
  • Mile widziane doświadczenie w podobnej branży.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę.
  • Gwarantujemy stałe zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie z branży motoryzacyjnej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta Multisport
  • Nowoczesne biuro
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest "KH - KIPPER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 26-050 Zagnańsk Kajetanów 130, NIP: 9591178673. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "KH - KIPPER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 26-050 Zagnańsk Kajetanów 130, NIP: 9591178673 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.