Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Programista PLC

  • Katowice, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

RP.411-105/13

Zakres obowiązków

· Programowanie sterowników PLC,
· Testowanie i implementacja oprogramowania,
· Wdrażanie projektów w przemyśle z użyciem najnowszych technologii,

· Tworzenie dokumentacji technicznej.

Nasze oczekiwania

· Nieszablonowy sposób myślenia i chęć podnoszenia kwalifikacji,
· Wykształcenie średnie techniczne,
· Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku programisty PLC,
· Dyspozycyjność do zagranicznych wyjazdów służbowych (ok 70% czasu w skali roku)- warunek konieczny,
· Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub/i niemieckiego,

· Czynne prawo jazdy kat B.

Oferujemy

· Udział w projektach automatyzacji przemysłu realizowanych na całym świecie,
· Wsparcie w rozwoju i zdobywaniu nowych doświadczeń zawodowych,
· Szkolenia z zakresu wiedzy technicznej oraz umiejętności miękkich,
· Minimum formalności w biurze- współpracujemy z osobami z całej Polski,
· Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. indywidualne zajęcia języków obcych, kafeteria MyBenefit, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowy system premiowy),
· Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.