Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Operator Tokarek CNC

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma FABER-CNC działa od kilkudziesięciu lat w branży obróbki CNC. Zdajemy sobie sprawę, że kluczowym składnikiem potencjału naszej firmy są pracownicy. Z tego też względu nieustannie poszukujemy nowych talentów mogących zasilić nasze szeregi. Jeżeli jesteś osobą ambitną, pracowitą i chciałbyś się rozwijać w nowoczesnej i perspektywicznej branży, prześlij nam swoją aplikację!

Obowiązki

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie
  • Obsługa narzędzi pomiarowych
  • Kontrola wykonanych elementów
  • Dbanie o stan maszyn oraz narzędzi pomiarowych

Wymagania

  • Umiejętność posługiwania się: suwmiarką, mikrometrem, średnicówką
  • Znajomość tolerancji i pasowań
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Istnieje możliwość przyuczenia zawodowego. Wszystkie wymagania są mile widziane, ich brak nie dyskwalifikuje kandydata

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, systemy premiowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Udział w projekcie wdrożeniowym nowego centrum badawczo-rozwojowego z zakresu obróbki skrawaniem
  • Dodatkowe ubezpieczenie dla pracowników AVIVA, Karta Multisport

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)
  • Dodatkowe informacje – 576100443 Ewelina Dolatowska