Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Kolbuszowa, podkarpackie pow. kolbuszowski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Odzysk surowców z materiałów segregowanych

Firma Newborn Plastic S.C poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Pomocnik operatora myjni

Obowiązki

  • sortowanie surowców wtórnych (folii)
  • identyfikowanie poszczególnych rodzajów surowców
  • dbanie o należyty stan techniczny urządzeń sortowniczych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • Pracę na pełny etat na umowę o prace
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia + premie uznaniowe
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • Pracę w rozwijającej się firmie