Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Pracownik Produkcji / Operator Maszyn termoformujących

  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Bittner Packaging to firma rodzinna, która od 30 lat wspiera rynek HoReCa, zapewniając swoim klientom najwyższej jakości opakowania gastronomiczne. Firma Bittner to harmonia pomiędzy rodzinnymi wartościami, a korporacyjnym ładem i najwyższymi standardami jakości. Naszą ofertę tworzymy w taki sposób, aby pasja do jedzenia znalazła u nas godne i bezpieczne opakowanie. Wszystkie nasze produkty powstają w sposób zrównoważony z dbałością o naszych pracowników, klientów, dostawców, nasze środowisko i społeczeństwo.

Obowiązki

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • realizacja planu produkcji zgodnie z wymaganiami jakościowymi
  • zapewnienie ciągłości produkcji w oparciu o obowiązujące procedury
  • regulowanie i przezbrajanie maszyn
  • usuwanie drobnych usterek oraz udział w prewencyjnych przeglądach maszyn i urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz czystość maszyn

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe, średnie lub techniczne
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy
  • dyspozycyjność (praca w systemie 4 – brygadowym)
  • umiejętności pracy w zespole
  • zdolności manualne
  • chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowy
  • Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • znajomość MS Office

Oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej przestrzegającej najwyższych standardów zatrudnienia
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kompetencji w profesjonalnym środowisku
  • pracę w zgranym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
  • dodatkowo: wyjazdy i imprezy integracyjne, paczki świąteczne, pomoc finansowa w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych