Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Energetyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Grupa Energotherm Sp. z o.o. od początku istnienia związana jest z branżą energetyczną, na potrzeby której świadczy usługi poprawiające jakość i osiągi urządzeń. Firma świadczy usługi dla energetyki zawodowej, elektrociepłowni i ciepłowni przemysłowych oraz różnych branż przemysłu, ciepłownictwa i gospodarki komunalnej na terenie Polski, jak również poza jej granicami.Głównym kierunkiem działalności firmy ENERGOTHERM są usługi rozruchowe i pomiarowo - badawcze urządzeń cieplno-energetycznych z wykorzystaniem zaawansowanych technologii informatycznych, analiza i ocena ich pracy wraz z wyznaczaniem kierunków modernizacji.

Elektroenergetyk

Twój zakres obowiązków

  • uruchamianie urządzeń i instalacji na obiektach energetycznych i przemysłowych
  • kontrola kompletności i prawidłowości montażu instalacji i urządzeń
  • działanie zgodnie z dokumentacją techniczną
  • wykonywanie badań i pomiarów pomontażowych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • sprawdzanie i testowanie systemów nadzoru, sterowania oraz zabezpieczeń
  • sporządzanie protokołów, sprawozdań z przebiegu prób i testów rozruchowych
  • współpraca z serwisami fabrycznymi
  • udział w komisjach odbiorowych
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • terminowe i sumienne wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego
  • prowadzenie ruchu urządzeń i instalacji zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami oraz obserwacja i dotrzymanie parametrów ruchowych
  • prowadzenie dokumentacji rozruchowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne
  • doświadczenie przy obsłudze urządzeń elektroenergetycznych oraz znajomość budowy i eksploatacji energetycznych
  • gotowość do pracy w delegacji (na terenie Polski)
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość Ms Office
  • samodzielność i inicjatywa
  • uprawnienia energetyczne SEP kat. E lub D, gr. 1
  • znajomość zagadnień związanych z diagnostyką transformatorów, rozdzielni, linii kablowych i silników
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stabilne warunki finansowe w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zdobycie praktyki zawodowej
  • możliwość poznania obecnie stosowanych urządzeń i technologii

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • mieszkanie służbowe
  • możliwość uzyskania uprawnień