Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Usługi Transportowo Budowlane Bernard Baranowski

Firma specjalizująca się w robotach ziemnych i pracach drogowych zatrudni pracownika na stanowisku

Operator koparki kołowej

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • obsługa koparki kołowej lub gąsienicowej
  • sprawdzanie stanu technicznego pojazdu,
  • współpraca z innymi pracownikami,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt.

Od kandydatów oczekujemy:

  • uprawnienia na koparkę
  • dyspozycyjności,
  • dbania o powierzony sprzęt
  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem,
  • sumienności, rzetelności, odpowiedzialności i zaangażowania.

Oferujemy:

  • prace na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zakwaterowanie,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

kontakt tel. 609 532 701, Aplikuj

  • odpowiedzialność za powierzony spr

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługi Transportowo Budowlane Bernard Baranowski 74-106 Stare Czarnowo Glinna 4A, NIP: 8531000416 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.