Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024

Specjalista ds. marketingu i komunikacji

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy Szczecińską Energetyką Cieplną, sercem ogrzewania w Szczecinie, które bije nieprzerwanie od 1998 roku. Nasza pasja to dostarczanie ciepła, które jest nie tylko niezbędne w każdym domu, ale także stanowi podstawę dla rozwoju lokalnych przedsiębiorstw. Z dumą prowadzimy 355 km sieci ciepłowniczej, która jest naszym żyłami miasta, przez które przepływa energia niezbędna do życia. Jako część renomowanej grupy E.ON, zatrudniamy 200 specjalistów, którzy każdego dnia dbają o to, by nasze usługi były na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji ciepła systemowego, ale nasza oferta to również eksploatacja sieci ciepłowniczej i konserwacja urządzeń. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego w naszym portfolio znajdziecie także nowoczesne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki i energii elektrycznej. Nasza obecność na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie świadczy o stabilności finansowej i zaufaniu, jakim obdarzają nas inwestorzy. Jesteśmy dumni z naszej historii, ale patrzymy w przyszłość z nieustającym zaangażowaniem w innowacje i doskonalenie naszych usług. Choć nie zdradzamy tutaj naszej misji i wartości, które kierują naszą codzienną pracą, możecie być pewni, że każde działanie, które podejmujemy, ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa, niezawodności i komfortu naszym użytkownikom. Zapraszamy do współtworzenia z nami ciepłej historii Szczecina.

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, wdrażanie i monitorowanie działań marketingowych i komunikacyjnych w ramach realizacji strategii marketingowej,
  • współtworzenie strategii komunikacji wewnętrznej,
  • współpraca przy realizacji projektów w koncernie E.ON,
  • współpraca z innymi działami spółki w ramach komunikacji wewnętrznej,
  • analiza efektywności działań komunikacyjno-marketingowych,
  • tworzenie treści komunikacyjno – marketingowych,
  • organizacja i koordynacja wydarzeń promocyjnych,
  • współpraca z agencją marketingową i innymi podmiotami zewnętrznymi,
  • zapewnienie spójnej komunikacji wizualnej firmy,
  • przygotowywanie prezentacji w Microsoft PowerPoint, samodzielne redagowanie przekazów,
  • monitorowanie trendów na rynku.

Nasze wymagania

  • wyróżniasz się kreatywnością, proaktywną postawą, umiejętnością nieszablonowego myślenia, szybkością w przyswajaniu nowej wiedzy i chęcią do nauki,
  • posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • potrafisz tworzyć profesjonalne prezentacje w programie PowerPoint i dobrze poruszasz się w pakiecie MS Office,
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (min. poziom B2),
  • potrafisz pracować pod presją czasu i elastycznie reagować na nieprzewidziane sytuacje,
  • posiadasz doświadczenie w budowaniu strategii komunikacyjnych,
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, kursach, konferencjach,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w zgranym, kreatywnym zespole,
  • benefity i świadczenia socjalne (opieka medyczna, dofinansowanie do pakietów sportowych, akcje prozdrowotne, wczasy „pod gruszą”, premie świąteczne, wyprawki dla ucznia, itp.).

Jeśli rozwój zawodowy jest dla Ciebie ważny i chcesz zdobywać nowe doświadczenia wspierając Dział Marketingu i Komunikacji w dużej firmie energetycznej, to daj nam się poznać!