Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
Transallen

Automatyk utrzymania ruchu maszyn Elektryk Automatyk Maszyn Budowlanych

  • Jasło, podkarpackie pow. jasielski

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Service Point Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów to nowoczesny kompleks motoryzacyjny m.in z Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów oraz 7-stanowiskowym serwisem samochodowym.

W związku z poszerzeniem działalności o kolejne projekty nawiążemy współpracę z Automatykiem / Elektrykiem utrzymania ruchu maszyn.

Obowiązki

  • Prace elektryczne przy utrzymaniu floty maszyn
  • Elektromechanika maszyn budowlanych
  • Bieżące naprawy elektromechaniczne maszyn budowlanych
  • Wymiana i naprawa instalacji elektrycznych w maszynach budowlanych

Oczekujemy:

  • doświadczenia w elektromechanice maszyn lub w pokrewnym
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • pomiary elektryczne
  • mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • samodzielności
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym obiekcie wraz z całym zapleczem technicznym
  • pracę na miejscu bez delegacji na 1 zmianę
  • długotrwałą i stabilną współpracę na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce pracy: Jasło ul. Floriańska 110

Jeśli nie szukasz pełnego etat albo jesteś zainteresowany pracą dodatkową lub sporadycznym zleceniem to również mamy też taką opcję pracy - zadzwoń to porozmawiamy o wspólnych możliwościach.