Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

ELEKTRYK , ELEKTROMONTER

  • Starogard, zachodniopomorskie pow. łobeski

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

MONTER Michał Bladowski

ELEKTRYK NIEMCY
Praca dla ELEKTRYKÓW na terenie NIEMIEC
Zatrudnię BRYGADY elektryków , ZATRUDNIĘ PODWYKNAWCÓW , firmy elektryczne - dobre stawki

Obowiązki

Wykonywanie instalacji elektrycznych , teletechnicznych, montaż tras kablowych , montaż opraw oświetlenia podstawowego , awaryjnego , montaż osprzętu .

Wymagania

- doświadczenie w branży elektrycznej ;
- dyspozycyjność ;
- zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach ;
- mile widziana znajomość języka niemieckiego , angielskiego
- DODATKOWYM ATUTEM jest znajomość języka niemieckiego ;

Oferujemy

- pracę w stabilnej FIRMIE
- umowę z Podwykonawcą ;
- możliwość dojazdu do Niemiec ;
- zakwaterowanie ;
- dojazd do pracy na terenie Niemiec ;

Kontakt poniedziałek-piątek w godzinach 7.00-16.00
tel. 530 930 082

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MONTER Michał Bladowski 83-010 Kwiatowa 48 Straszyn, NIP: 5932286670 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.