• Bierawa, opolskie pow. kędzierzyńsko-kozielski

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Języki: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: znajomość pakietu MS Office, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, umiejętność samodzielnego organizowania pracy i obowiązków, umiejętność pracy w zespole, komunikatywna znajomość języka niemieckiego Praca pon.- pt. 8-16
    Co oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy, prywatną opiekę medyczną, atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i umiejętności, kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)