Magazynier

Apator SA
  • Łysomice, kujawsko-pomorskie pow. toruński

Magazynier

Umowa o pracę

Rekrutujemy z Energią!

Aktualnie do Spółki Apator SA zlokalizowanej w Ostaszewie k. Torunia poszukujemy Członka Zespołu na stanowisko:

Magazynier

Twój zakres obowiązków:

Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
Monitorowanie i realizowanie wydań materiałów na produkcję
Prowadzenie dokumentacji magazynowej
Inspekcja jakościowa i ilościowa materiałów
Uczestniczenie w okresowych inwentaryzacjach

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli posiadasz:

Zaangażowanie w powierzone obowiązki
Uprawnienia UDT II WJO
Gotowość do pracy w systemie III zmianowym
Umiejętność organizacji pracy własnej
Umiejętność pracy zespołowej, kreatywność, dokładność
Mile widziane doświadczenie w pracy w systemie WMS

To oferujemy:

Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
Pracę w zespole, w którym podstawą jest współpraca oraz zaangażowanie
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku- nasza spółka jest częścią Kapitałowej Grupy Apator- łącznie zatrudniamy około 2500 pracowników
Wynagrodzenie na poziomie rynkowym + premie
Pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, dofinansowanie karty sportowej, dostęp do aplikacji językowej, legimi i więcej
Rozwój pracowników to podstawa- zapewniamy dostęp do szkoleń zewnętrznych oraz wewnętrznych
Proces efektywnego wdrożenia stanowiskowego, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki

Benefity:
Dofinansowanie zajęć sportowych dla Ciebie i Twoich bliskich
Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
Dofinansowanie wczasów tzn. wczasy pod gruszą
Świadczenia pieniężne na Święta Bożego Narodzenia
Wyjścia integracyjne
Talony na Dzień Dziecka
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Ubezpieczenie na życie
Dodatkowe świadczenia socjalne
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)