Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Inspektor weterynaryjny ds. ochrony zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Węgrowie
  • Węgrów, mazowieckie pow. węgrowski

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • praca w siedzibie urzędu jak i poza siedzibą, kontrole wykonywane w terenie na obszarze powiatu węgrowskiego w godz. 8:00 do 16:00
  • samodzielne przemieszczanie się samochodem służbowym niedostosowanym dla osób z niepełnosprawnościami
  • wyjazdy służbowe
  • kontrole w zakładach niedostosowanych dla osób ze szczególnymi potrzebami
  • obsługa komputera, drukarki, skanera, telefonu i urządzeń pomiarowych
  • obsługa klientów zewnętrznych
  • kontakt ze zwierzętami i materiałem biologicznym
  • praca w budynku na parterze, bez przystosowań dla osób niepełnosprawnych ruchowo, bariery architektoniczne w zakresie poruszania się w budynku, brak podjazdów i wind oraz toalet dostosowanych dla osób niepełnosprawnych
  • brak oznaczeń dla osób niewidomych
  • brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchoniemym
  • zajmuje się zapobieganiem, rozpoznawaniem i zwalczaniem chorób zakaźnych zwierząt objętych obowiązkiem zwalczania i rejestracji zgodnie z prawem weterynaryjnym
  • wykonywanie zadań wynikających z ustawy w zakresie ochrony zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt
  • pobiera próbki do badań laboratoryjnych
  • kontroluje warunki weterynaryjne i nadzoruje ich realizację przez podmioty zajmujące się utrzymywaniem zwierząt
  • sporządza wymaganą dokumentację: rejestry, wykazy, plany, sprawozdania, raporty, decyzje itp.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe weterynaryjne lub inne wyższe z zakresu spraw należących do właściwości Inspekcji Weterynaryjnej (np. zootechnika, rolnictwo)
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii w przypadku lekarza weterynarii
  • Znajomość przepisów weterynaryjnych oraz postępowania administracyjnego
  • Dobra umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kategorii B
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba , która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnieniu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944 -1990 oraz treści tych dokumentów-nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Stołówka pracownicza
  • Miejsce do odświeżenia się
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników

Możliwośc zakwaterowania w mieszkaniu socjalnym