Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
SGP GROUP

[ao] Monter/elektromonter- praca w Świętochłowicach!

  • Bytom, śląskie

Elektromonter

Umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijająca się firmą z branży outsourcingu jakościowego. SGP Group to ponad 5 tysięcy pracowników obsługujących firmy z branży automotive, RTV/AGD, przemysłu elektronicznego, FMCG i opakowań. Działamy w myśl zasady #focusonquality. Dla nas jakość produktów jest motorem działania w codziennej pracy. Jesteśmy firmą, która łączy pracodawców z pracownikami. Dajemy możliwość znalezienia pracy w wielu dziedzinach gospodarki na terenie Polski i Europy. Głównie szukamy pracowników produkcyjnych, technicznych i kontrolerów jakości. Każdego traktujemy z szacunkiem i zrozumieniem.

Dołącz do naszego zespołu i postaw na jakość.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Monter pracownik produkcji.

Zakres obowiązków

  • układanie i zakuwanie wiązek elektrycznych,
  • przygotowanie materiału, cięcie oraz montaż wiązek.

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi: nitownica, lutownica,
  • umiejętność pracy z narzędziami ręcznymi: kombinerki, szczypce,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • zdolności manualne.

Oferujemy

  • atrakcyjna stawka godzinowa 32 zł brutto, wzrastająca do 35 zł brutto od 2 miesiąca,
  • extra premia za polecenie znajomego do pracy w SGP,
  • umowa zlecenie z pełnym oskładkowaniem do ZUS-u,
  • praca w pełnym wymiarze godzin w systemie 3-zmianowym,
  • możliwość wypracowania nadgodzin,
  • szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,
  • stała współpraca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Administratorem danych osobowych jest SGP-Sorting Group Poland Sp.z o.o. 42-202 Częstochowa Legianów 92, NIP: 9492069403. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SGP-Sorting Group Poland Sp.z o.o. 42-202 Częstochowa Legianów 92, NIP: 9492069403 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.