Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
PROTOR

Instruktor praktycznej nauki zawodu

  • Pyskowice, śląskie pow. gliwicki

Instruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma PROTOR powstała w 2013 roku na bazie Zakładu Napraw i Budowy Wagonów w Pyskowicach- Dzierżnie, którego korzenie sięgają początku XX wieku, kiedy to stanowił on część Koncernu Ballestrem. Dynamiczny rozwój firmy, bazujący na tradycjach oraz doświadczeniu załogi, zaowocował w 2014 roku rozszerzeniem działalności o utrzymanie pojazdów kolejowych z napędem spalinowym oraz elektrycznym w Zakładzie Napraw Lokomotyw i Wagonów w Dąbrowie Górniczej.

PROTOR GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje pracownika na stanowisko:

Instruktor praktycznej nauki zawodu do zakładu w Pyskowicach - praca w przyzakładowych warsztatach szkolnych.

Zakres obowiązków

  • Opis stanowiska

    • praca w przyzakładowych warsztatach szkolnych

    • przygotowanie zawodowe pracowników młodocianych i wykonywanie zadań produkcyjnych z uczniami.

Wymagania

  • wymagany kurs pedagogiczny oraz tytuł zawodowy w zawodzie którego będzie nauczać

  • zawodowe lub średnie – preferowane z zawodzie mechanik lub ślusarz

  • wymagany staż pracy 3 lata w preferowanym zawodzie mechanik lub ślusarz.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie

  • pracę na pełen etat

  • pakiet socjalny

  • program MultiSport i MultiLife

  • szkolenia / zdobywanie uprawnień

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW:
    Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.), dalej RODO, informuję, że:
    1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialności Spółka komandytowa 41-800 Zabrze ul. Dąbrowskiego 2, adres do korespondencji 44-120 Pyskowice ul. Piaskowa 143, jako pracodawca.
    2) Został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych Osobowych, z którym można kontaktować się pod adresem e-mail:rodo@protorsa.com.pl bądź numerem telefonu: 505919966.
    3) Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust.1 lit. c), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust.1 lit. a), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Administrator-Pracodawca będzie przetwarzał dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeśli wyrazi Pani/Pan na to zgodę.
    4) Odbiorcą Pani/Pana danych mogą być jedynie podmioty upoważnione na mocy przepisów prawa.
    5) Pani/Pana dane osobowe zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na wykorzystanie danych dla celów przyszłych rekrutacji dane będą wykorzystywane przez 9 miesięcy.
    6) Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, ich sprostowania (poprawiania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO,
    7) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 1 Kodeksu Pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym, a podanie innych danych jest dobrowolne.
  • Niezbędne jest zamieszczenie na CV klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji.”
    Jeżeli kandydat chce, aby pracodawca zachował CV w swojej bazie dla celów przyszłych rekrutacji należy dodatkowo wyrazić zgodę, poniżej klauzula:
    „Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”
    Nie zamieszczenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych to poważny błąd, który pozbawia Cię szansy na pracę.