Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
JagaTemp Sp. z o. o.

Operator Linii Produkcyjnej

  • Sochaczew, mazowieckie pow. sochaczewski

Operator

Umowa o pracę

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Twój zakres obowiązków

  • Pakowanie produktów,
  • Ręczny montaż,
  • Dbanie o ciągłość produkcji,
  • Obsługa maszyn produkcyjnych (wtryskarki),

Wymagania pracodawcy

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3 zmian oraz 4 brygad,
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen ZUS, płatny urlop),
  • Bezpłatny dowóz z Sochaczewa do miejsca pracy,
  • Wynagrodzenie 27,50 zł/h brutto,
  • Premię uznaniową do 20% liczoną od podstawy,
  • Premię 50 zł brutto za każdą przepracowaną niedzielę,
  • Pracę w systemie 3 zmian 4 brygad,
  • Wyposażenie w niezbędną odzież,
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Firmy,

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jaga Temp Sp. z o. o. 05-870 Błonie Powstańców 18B, NIP: 1182070253 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.