Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
GO-leasing

Specjalista / Specjalistka ds. Wsparcia Sprzedaży

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie partnerów i doradców leasingowych w przygotowywaniu ofert, wniosków leasingowych oraz kontaktach z Klientami,
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego oraz produktowego partnerom oraz innym przedstawicielom sieci partnerskiej GO-leasing (po okresie wdrożenia),
  • Aktualizacja informacji, dokumentów oraz narzędzi znajdujących się w wewn. bazie wiedzy GO cloud, dostępnej dla przedstawicieli GO-leasing,
  • Wsparcie w obsłudze Klientów GO-leasing – pomoc w wypełnianiu wniosków leasingowych oraz kompletowanie i weryfikacja dokumentów potrzebnych do umów,
  • Procesowanie oraz monitoring statusu wniosków leasingowych i kredytowych,
  • Obsługa posprzedażowa – kontakty z klientami GO-leasing zgodnie z aktualnymi potrzebami,
  • Wykonywanie pozostałych zadań i czynności związanych ze wsparciem sieci partnerskiej GO-leasing.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy biurowej – minimum 1 rok (mile widziane doświadczenie w branży finansowej, na rynku B2B lub firmie leasingowej),
  • Przyjmujemy także studentów na staż z szansą na dalsze zatrudnienie i awans,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne - łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów z ludźmi,
  • Zdolności analityczne, dokładność, cierpliwość, terminowość, samodzielność i proaktywność w rozwiązywaniu problemów, bardzo dobra organizacja czasu i pracy, zdolność szybkiego uczenia się, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office oraz obsługi urządzeń biurowych,
  • Wykształcenie co najmniej średnie,
  • Wiedza z zakresu księgowości, podatków, leasingu, samochodów oraz narzędzi finansowania przedsiębiorstw będzie dodatkowym atutem,
  • Niekaralność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oraz stałe wynagrodzenie w oparciu o dogodną dla Kandydatki/a formę zatrudnienia,
  • Pełne wdrożenie na stanowisku pracy, szkolenia oraz wsparcie merytoryczne,
  • Pracę w kreatywnym i pozytywnie nastawionym zespole, wśród ludzi z pasją i profesjonalizmem,
  • Mentoring i coaching pod opieką doświadczonego menadżera,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Wszystkie osoby w naszej firmie mają równe szanse zatrudnienia i awansu w oparciu o ich zaangażowanie, umiejętności, kwalifikacje i predyspozycje do samodzielnej pracy.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GO-leasing Sp. z o.o. - Centrala Olsztyn 10-416 Olsztyn Towarowa 9F lok. 49, NIP: 7393879888 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.