Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024
  • Piekary Śląskie, śląskie pow. Piekary Śląskie

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma Prywatny Zakład Oczyszczania Miasta - Waldemara Strach powstała w 1989 roku. W sierpniu 2014 roku dokonano przekształcenia przedsiębiorcy Waldemara Stracha, wykonującego we własnym imieniu działalność gospodarczą pod firmą - Prywatny Zakład Oczyszczania Miasta Waldemar Strach z siedzibą w Konopiskach w spółkę kapitałową - Prywatny Zakład Oczyszczania  Miasta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Konopiskach w trybie art. 5841-13 kodeksu spółek handlowych.

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zakładowa 2, 41-940 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie

Zakres obowiązków: praca w zakładzie oczyszczania miasta

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zależne od umiejętności6-14 pon -pt

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 19.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunkowe, mile widziane doświadczenie w zawodzie, dyspozycyjność

Pracodawca

Nazwa: PZOM STRACH Sp. z o.o. Sp. k.

Adres: Zakładowa 2, 41-940 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny

ELEKTROMECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH