Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024

Niezależny Agent Nieruchomości

  • Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie pow. ostrowiecki

Pośrednik

Umowa o pracę

Pełny etat

RE/MAX to światowy lider na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami działający od ponad 45 lat i obecny w ponad 100 krajach. RE/MAX to międzynarodowa sieć, która jest powszechnie znana jako franczyza nr 1 w branży nieruchomości na świecie. Franczyzowe biuro nieruchomości RE/MAX to samodzielny biznes prowadzony przy wsparciu solidnego, globalnego giganta! Każde biuro jest niezależne i działa na własny rachunek w ramach sprawdzonego, wiarygodnego i rozpoznawalnego systemu. Dziś RE/MAX jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na europejskim i globalnym rynku nieruchomości. Dostarczając agentom i właścicielom biur najlepsze narzędzia, cenne wsparcie i możliwość ciągłego podwyższania kwalifikacji, RE/MAX zapewnia swoim klientom wysoki standard usług w zakresie obrotu nieruchomościami. Dodatkowo, zarówno klienci, jak i agenci korzystają z międzynarodowej sieci i współpracy pomiędzy poszczególnymi biurami, które ułatwiają kupno i sprzedaż nieruchomości w innych krajach bądź przez cudzoziemców. Ponad 8500 biur RE/MAX i 140 000 agentów na całym świecie. Ponad 2500 biur RE/MAX i 30 000 agentów w Europie. 35 biur RE/MAX i ponad 300 agentów w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • budowanie bazy Klientów oraz utrzymywanie relacji z Klientami
  • kompleksowa obsługa transakcji kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości

Nasze wymagania

  • gotowość do założenia działalności gospodarczej
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • wysoka kultura osobista,
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie,
  • chęć do dalszego rozwoju,
  • pozytywne nastawienie
  • dążenie do realizacji założonych celów,
  • systematyczna praca
  • doświadczenie w branży
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy

To oferujemy

  • wiedzę, która da Ci możliwość pracowania TYLKO na umowach ekskluzywnych, tzw. na wyłączność
  • europejskie certyfikowane szkolenia podstawowe, dzięki którym będziesz profesjonalnym, skutecznym agentem nieruchomości przeprowadzającym transakcje na światowym poziomie
  • europejskie certyfikowane szkolenia uzupełniające i zaawansowane, dzięki którym będziesz mógł rozwijać się jeszcze szybciej i zarabiać jeszcze więcej
  • wsparcie doświadczonego mentora, na którego zawsze będziesz mógł liczyć
  • wsparcie administratora biura, który pomoże Ci w prowadzeniu każdej transakcji
  • rozpoznawalność – jako agent RE/MAX już od samego początku Twojej działalności będziesz wyróżniał się z tłumu, co też daje Ci przewagę nad innymi mniejszymi agencjami
  • maksymalny model wynagrodzeń, który daje możliwość osiągania bardzo wysokich dochodów. To, ile będziesz zarabiać, zależy tylko od Ciebie!
  • przejrzystą ścieżkę kariery – otrzymasz jasne zasady, wskazówki, jak możesz zbudować swoją karierę w branży nieruchomości
  • możliwość stworzenia własnego zespołu – już jako doświadczony agent, będziesz miał możliwość dodatkowo współpracować z własnymi asystentami
  • korzystania z międzynarodowego systemu wzajemnych poleceń (referrals), dzięki któremu będziesz miał możliwość współpracy z agentami nieruchomości z całego świata
  • wsparcie technologiczne – światowy system CRM, i wiele innych lokalnych systemów i narzędzi, które dadzą Ci dostęp do baz ofert międzynarodowych i lokalnych, a także będą dla Ciebie dużym wsparciem w sprzedaży
  • wsparcie marketingowe – gotowe szablony do budowania własnej marki na rynku, a także do promocji pozyskanych nieruchomości
  • dostęp do MAXcenter, gdzie będziesz miał możliwość skorzystania z międzynarodowych szkoleń, a także z międzynarodowych materiałów marketingowych
  • miejsce w biurze RE/MAX, gdzie w przyjaznej atmosferze, wzajemnego szacunku i wsparcia będziesz mógł korzystać z urządzeń biurowych, materiałów marketingowych, przyjmować swoich klientów, przygotowywać się do spotkań
  • własną stronę www, gdzie będziesz mógł pochwalić się swoimi pozyskanymi nieruchomościami, certyfikatami, wyróżnieniami, które będziesz zdobywał uczestnicząc w licznych szkoleniach RE/MAX
  • możliwość udziału w licznych lokalnych i międzynarodowych spotkaniach, konferencjach, konwencjach RE/MAX, należąc do społeczności RE/MAX, masz możliwość nawiązania relacji biznesowych i wymiany doświadczeń z bardzo doświadczonymi agentami nie tylko w Polsce ale z całego świata