Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Referent ds. księgowych

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Grójcu
  • Grójec, mazowieckie pow. grójecki

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca admionistracyjno - biurowa z wykorzystaniem komputera oraz urządzeń biurowych. Kontakt z klientem zewnetrznym. Praca przy monitorze komputerowym powyżej 4 godzin dziennie. Budynek nie jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

  • prowadzi rozliczenia finansowe z umów zleceń;
  • sprawdza pod wzgledęm formalno - rachunkowym rachunki wystawiane przez lekarzy wyznaczonych;
  • prowadzi rejestr faktur wpływających do jednostki;
  • kontroluje otrzymane faktury pod względem formalno - rachunkowym;
  • prowadzi sprawy związane z rejestrowaniem mandatów karnych i ich rozliczaniem;
  • sporządza zestawienia finansowe i rzeczowe z wykonywanych zadań;

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe ekonomiczne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Prawo jazdy kat.B
  • Znajomość obsługi komputera
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: brak
  • doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność pracy ww zespole
  • Komunikatywnosć
  • Kreatywność
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji