Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Telefoniczny Doradca

  • Kielce, świętokrzyskie

Konsultant

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Czym będziesz się zajmować?

  • Dbaniem o pozytywną komunikację
  • Budowaniem długofalowych relacji
  • Badaniem potrzeb klientów
  • Przedłużaniem umów naszym klientom, którzy znają firmę i korzystają z jej usług od lat

Wymagania

3 razy TAK?

  • Jesteś komunikatywny
  • Chcesz się rozwijać i poszerzać swoje kompetencje
  • Nie interesuje Cię minimum, bo mierzysz wysoko

Oferujemy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Grafik możesz dostosować do swoich potrzeb. Będziesz mieć czas na pracę, naukę i realizowanie swoich pasji
  • Dołączając do nas, masz możliwość skorzystania z profesjonalnego pakietu wdrożeniowego
  • Po pozytywnym ukończeniu wdrożenia otrzymujesz certyfikat, który potwierdza zdobyte umiejętności
  • Wypłatę otrzymujesz zawsze dwa razy w miesiącu - za godziny (27,70 brutto/h) i premię
  • Szkolenia wewnętrzne dadzą Ci możliwość rozwijania swoich kompetencji miękkich cały czas
  • Dzięki przejrzystej ścieżce rozwoju masz możliwość zdobywania kolejnych szczebli kariery
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unique People Sp. z o.o. 50-130 WROCŁAW UL. RZEŹNICZA 32/33, NIP: 8971901804 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.