Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Strzyżów, podkarpackie pow. strzyżowski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zbiórka odpadów komunalnych, sprzątanie pomieszczeń, odsnieżanie placów parkingów.

Miejsce pracy: 1 Maja 38/B, 38-100 Strzyżów, powiat: strzyżowski, woj: podkarpackie

Sortowacz odpadów

Obowiązki

  • Sortowanie różnych rodzajów odpadów według określonych kryteriów
  • Rozpoznawanie i segregowanie odpadów na podstawie ich przeznaczenia do recyklingu, kompostowania lub utylizacji
  • Praca z różnymi narzędziami i maszynami
  • Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy oraz wokół niego
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym noszenie odpowiednich środków ochrony osobistej
  • Raportowanie problemów związanych z jakością odpadów lub procesem sortowania

Wymagania

  • Wykształcenie podstawowe
  • Chęci do pracy
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie

Oferujemy

  • Stabilną pracę
  • Umowę o pracę