Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Specjalista ds. Analiz Biofizycznych

  • Grójec, mazowieckie pow. grójecki

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Fertico Sp. z o.o. jest nowoczesnym przedsiębiorstwem działającym w branży logistycznej. Zajmujemy się gównie magazynowaniem substancji chemicznych, kompleksową obsługą logistyczną oraz krajowym i międzynarodowym transportem drogowym. Nowoczesne zaplecze logistyczne, zaawansowane systemy i rozwiązania, doświadczenie, rzetelność i miła obsługa pozwalają na profesjonalną realizację usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie odpowiadające Państwa potrzebom. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i dokumentowanie analiz fizykochemicznych żywności, gleby, wody, żywności, środków wspomagających uprawę roślin, materiału roślinnego metodami spektrofotometrycznymi, klasycznymi
  • prowadzenie stosownej dokumentacji z wykonywanych badań zgodnie z wymogami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02,
  • prowadzenie dokumentacji analitycznej oraz jej archiwizacja, zgodnie z zasadami zawartymi w procedurach i instrukcjach,
  • prowadzenie działań wyjaśniających w przypadku uzyskania wyniku nietypowego lub niezgodnego ze specyfikacją,
  • opiniowanie dokumentów normatywnych oraz procedur i instrukcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie chemii, fizyki, biotechnologii lub nauk pokrewnych
  • bardzo dobra znajomości technik fizykochemicznych(ICP-OES, ICP-MS, UV/VIS, potencjometria, refraktometria itp.),
  • minimum 2-letnie doświadczenia w wykonywaniu analiz biofizycznych w laboratorium akredytowanym
  • doświadczenie w wykonywaniu analiz fizykochemicznych gleby, wody, żywności materiału roślinnego
  • znajomość oprogramowania do obsługi aparatury analitycznej,
  • dokładność, sumienność i umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania własnym czasem.
  • znajomość technik chromatograficznych i spektrometrycznych,
  • znajomość narzędzi i metod zarządzania jakością,
  • znajomość zagadnień związanych z GLP,
  • doświadczenie w akredytowanym laboratorium analitycznym.

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • pracę w laboratorium akredytowanym
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • stabilne zatrudnienie i terminowość wynagrodzeń,
  • możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych umiejętności,
  • miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

  • list motywacyjny uwzględniający oczekiwania płacowe,
  • życiorys (CV),
  • dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów postępowania kwalifikacyjnego.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail.