Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Technik Laboratoryjny

  • Grójec, mazowieckie pow. grójecki

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Fertico Sp. z o.o. jest nowoczesnym przedsiębiorstwem działającym w branży logistycznej. Zajmujemy się gównie magazynowaniem substancji chemicznych, kompleksową obsługą logistyczną oraz krajowym i międzynarodowym transportem drogowym. Nowoczesne zaplecze logistyczne, zaawansowane systemy i rozwiązania, doświadczenie, rzetelność i miła obsługa pozwalają na profesjonalną realizację usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie odpowiadające Państwa potrzebom. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie próbek do badań oraz analiz biofizycznych i chemicznych,
  • przygotowywanie odczynników oraz materiałów koniecznych do analiz biofizycznych i chemicznych,
  • utrzymanie w sprawności wyposażenia kontrolno – pomiarowego,
  • utrzymanie porządku i czystości obsługiwanych urządzeń i stanowiska pracy w Laboratorium,
  • zapewnienie oszczędnego i efektywnego wykorzystania nośników energii, surowców i materiałów.

Nasze wymagania

  • od kandydatów oczekujemy:
  • podstawowej znajomości podstawowych technik analitycznych z dziedziny chemii i fizyki (przygotowywanie roztworów, odczynników, obsługa drobnego sprzętu laboratoryjnego),
  • komunikatywności, otwartości, umiejętności pracy w zespole,
  • zdolności szybkiego uczenia się i otwartości na zmiany,
  • dokładności i sumienności.
  • wykształcenie wyższe chemicznego, biologicznego, fizycznego, mile widziani również absolwenci technikum,
  • oświadczenie w laboratorium analitycznym.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i terminowość wynagrodzeń,
  • możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych umiejętności,
  • miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

•list motywacyjny uwzględniający oczekiwania płacowe,

•życiorys (CV),

•dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności,

•oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów postępowania kwalifikacyjnego.