Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Specjalista/Specjalistka ds. Rozliczeń Produkcji

  • Miejska Górka, wielkopolskie pow. rawicki

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji logistyczno-produkcyjnej,
  • Przygotowywanie dokumentów i raportów dotyczących rozliczeń produkcji,
  • Współpraca z innymi działami w celu uzyskania niezbędnych informacji dotyczących procesu produkcyjnego,
  • Sporządzanie raportów,
  • Praca w jednej z naszych spółek Gobarto Dziczyzna Sp. z o.o.

Nasze wymagania

  • Minimum wykształcenie średnie,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel),
  • Dokładność i szybkość przyswajania wiedzy,
  • Zdolność do pracy w zespole i dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Sumienność i zaangażowanie,
  • Mile widziane orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,

To oferujemy

  • Bezpieczny pracodawca
  • Różne możliwości rozwoju - szkolenia, awanse, rekrutacje wewnętrzne
  • Świętowanie sukcesów
  • Fundusz socjalny
  • Integracja
  • Kawa z szefem
  • Najlepszy Zespół Ever
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Pakiet sportowy
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia, umowa o pracę, stabilna praca na dłużej

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gobarto S.A. 00-687 Warszawa ul. Wspólna 70, NIP: 6991781489 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.