Kontroler finansowy

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Poznań, wielkopolskie

Analityk finansowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • Uprawnienia: obsługa komputera - exel, word,bardzo dobra obsługa komputera (pakiet Office),doświadczenie - 5 lat (wymagany staż - lata: 5)
  • Inne wymagania: - Wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane specjalizacje: rachunkowość zarządcza, controlling
    - Min. 5-letnie doświadczenie w dziale controlling, preferowane w spółce o rozproszonej strukturze organizacji lub strukturze holdingowej
    - Znajomość branży budowlanej, mile widziane doświadczenie przy projektach infrastrukturalnych.
    - Samodzielność i samodyscyplina w realizowaniu zadań, komunikatywność i nastawienie na współpracę
    - Wysoko rozwinięte zdolności analityczne (umiejętność wyciągania wniosków z pracy ze zbiorami danych ) oraz znajomość procesów biznesowych,
    - Zorientowanie na osiąganie rezultatów w terminie,
    - otwartość i zdolności komunikacyjne
    - Mile widziane:znajomość j. angielskiego w stopniu B2, znajomość programów finansowo-księgowych COMARCH
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)