Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024

Dyrektor przedszkola

Przedszkole Niepubliczne
  • Kraków, małopolskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Prywatne przedszkole zatrudni Dyrektora Przedszkola.

Zakres obowiązków:
- kierowanie działalnością przedszkola w oparciu o prawo oświatowe oraz ustawy o systemie oświaty,
- planowanie i koordynowanie programów nauczania i działań edukacyjnych,
- reprezentowanie przedszkola i na zewnątrz,
- sprawowanie opieki nad uczniami oraz stwarzanie warunków harmonijnego rozwoju psychofizycznego poprzez działania prozdrowotne,
- realizowanie uchwał rad pedagogicznych podjętych w ramach ich kompetencji stanowiących,
- zarządzanie budżetem przedszkola i zapewnienie efektywnego wykorzystania środków,
- współpraca z rodzicami w kwestiach związanych z edukacją i rozwojem dzieci,
- zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania placówki,
- rozwiązywanie konfliktów i podejmowanie decyzji w sprawach dotyczących przedszkola,
- rekrutacja pracowników oraz zarządzanie zatrudnioną kadrą,
- koordynacja procesu naboru nowych wychowanków przedszkola,
- zgodnie z przepisami prowadzenie dokumentacji pracowników oraz dokumentacji przebiegu nauczania.

Nasze wymagania:
- wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku pedagogicznym lub pokrewnym,
- doświadczenie w pracy z dziećmi lub na stanowisku nauczyciela czy też innym zawodzie pedagogicznym
- min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu placówką edukacyjną
- studia z zakresu zarządzania lub ukończone szkolenie związane z zarządzaniem placówkami oświatowymi
- wiedza na temat prawa oświatowego oraz innych przepisów regulujących zarządzanie placówkami oświatowymi (obejmuje to zagadnienia związane z przepisami dotyczącymi zatrudnienia, programów nauczania, bezpieczeństwa dzieci oraz praw i obowiązków wobec rodziców)
- odpowiednie umiejętności interpersonalne, takie jak zdolności komunikacyjne, zarządzanie personelem, organizacja pracy zespołu oraz umiejętność rozwiązywania problemów, świetna organizacja, samodzielność, kreatywność, empatia i rozumienie innych
- znajomość nowoczesnych metod z zakresu dydaktyki - dodatkowy atut
- znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię roczną
- pakiet szkoleń i bieżące wsparcie
- dostęp do nowoczesnych metod dydaktycznych oraz wyposażenia
- know- how
- sprawdzony zespół
- przyjazne środowisko pracy
- niezbędna narzędzia w wykonywaniu pracy na w/w stanowisku

Benefity:
- spotkania integracyjne
- prywatna opieka medyczna
- premie stażowe
- dodatkowe dni wolne