Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
REVICO S.A.

Specjalista ds. kosztorysowania w branży elektrycznej

  • Mirosław, mazowieckie pow. płocki
  • 6 000-6 500 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Kosztorysant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

REVICO S.A. jest przedsiębiorstwem o charakterze produkcyjno-inwestycyjnym działającym w branży elektroenergetycznej i budownictwie. Jesteśmy producentem bezpiecznych i niezawodnych urządzeń przeznaczonych zarówno dla przemysłu, jak też dla energetyki zawodowej.

Stanowisko – Specjalista ds. kosztorysowania w branży elektrycznej

Miejsce pracy: Mirosław k.Płocka, mazowieckie

Zakres obowiązków

  • Sporządzanie kosztorysów ofertowych i realizacyjnych związanych z wyceną rozdzielnic NN
  • Analiza dokumentacji projektowej
  • Udział w wizjach lokalnych
  • Prowadzenie wstępnych rozmów handlowych
  • Prowadzenie baz danych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe elektryczne lub elektroniczne
  • Znajomość aplikacji MS Office (Excel, Word)
  • Podstawowa znajomość AutoCAD
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Uprawnienia SEP
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu kosztorysów i budżetów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale ofertowym

Oferujemy

  • Miesięczne premie motywacyjne
  • Zapłata za nadgodziny wg Kodeksu Pracy
  • Pakiet świadczeń medycznych
  • Dofinansowanie do wczasów
  • Paczki świąteczne dla dzieci, premie świąteczne
  • Dofinansowanie do programu Multisport i Multilife
  • Szkolenia
  • Kontakt z najnowszymi technologiami w elektroenergetyce
  • Pracę z osobami nastawionymi na współpracę oraz dzielenie się wiedzą i bogatym doświadczeniem zawodowym
  • Samodzielność przy realizacji zleconych zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Administratorem danych osobowych jest REVICO S.A. 09-472 Słupno Mirosław, ul. Długa 3, NIP: 7743094172. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).