Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
Stawowy Group Sp. z o.o. Sp. k.

Doradca Serwisu Mechanicznego

  • Częstochowa, śląskie

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

STAWOWY AUTORYZOWANY DEALER HYUNDAI z Bielska-Białej, Częstochowy i Rybnika.

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, posiadająca 25-letnie doświadczenie, wyróżniona licznymi nagrodami (Dealer Roku 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014; Najlepszy Dealer Hyundai w Europie 2016; Hyundai Challenger Club 2013; Hyundai Frontier Dealer Club 2012, 2011, 2010, 2009, CX Championship Regional Excellence in Service 2021) będąca liderem w Polsce w sprzedaży samochodów oraz obsłudze posprzedażnej, w związku z dynamicznym rozwojem stale poszukuje osób do pracy we wszystkich działach Firmy i oddziałach w Bielsku-Białej, Częstochowie i Rybniku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy STAWOWY GROUP autoryzowanego dealera marki Hyundai poszukujemy osób na stanowisko: Doradcy Serwisowy ds. Serwisu Mechanicznego i Szkód Komunikacyjnych w Salonie w Częstochowie.

Zakres obowiązków

  • Bezpośrednia obsługa klientów w serwisie, związana z przyjęciem samochodu na serwis i jego późniejszym wydaniem po naprawie,
  • Otwieranie, prowadzenie, zamykanie oraz rozliczanie zleceń serwisowych,
  • Nadzorowanie procesu naprawy,
  • Aktywna sprzedaż usług serwisowych, części oraz akcesoriów,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami firmy,
  • Działanie zgodnie ze standardami firmy oraz standardami importera.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (samochodowe),
  • Minimum roczne doświadczenie w branży motoryzacyjnej na tym samym stanowisku,
  • Dużym atutem będą posiadane certyfikaty doradcy serwisowego,
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera,
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie,
  • Prawa jazdy kategorii B,
  • Wysokie zdolności interpelsonalne, umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Pracę w ciekawym zespole, służącym pomocą we wdrożeniu,
  • Umowę o pracę lub umowę o współpracę,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Przejżysty system wynagradzania,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Administratorem danych osobowych jest Stawowy Group Sp. z o. o. Sp.k., ul. Czarna 22, 43-346 Bielsko-Biała, NIP: 937-27-23-455
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stawowy Group Sp. z o. o. Sp.k., ul. Czarna 22, 43-346 Bielsko-Biała, NIP: 937-27-23-455 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.