Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Kierownik zespołu aplikacji IT SAP

  • Brzeźnica, podkarpackie pow. dębicki

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dla naszego klienta produkującego lakiery i farby poszukujemy Kierowniku zespołu aplikacji IT SAP.

Jeśli posiadasz doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku, nie czekaj APLIKU!

Zakres obowiązków

  • odpowiedzialna/y za zarządzanie zespołem specjalistów zajmujących się utrzymaniem i rozwojem systemów SAP w nowych wersjach: S/4HANA, C/4HANA, HCM, Success Factors
  • zarządzał/a systemem motywacyjnym, projektował/a zadania i przygotowywał/a zespół do ich realizacji, zarządzał/a efektywnością i czasem pracy zespołu
  • zarządzał/a talentami, wiedzą oraz rozwojem kompetencji członków zespołu
  • planował/a i zarządzał/a projektami wdrażania rozwiązań aplikacyjnych IT, w szczególności SAP
  • optymalizował/a procesy biznesowe poprzez identyfikowanie obszarów do usprawnień za pomocą technologii SAP, a następnie opracowywał/a strategię i plany wdrażania rozwiązań
  • współpracował/a z użytkownikami biznesowymi w celu zrozumienia ich potrzeb i dostarczenia odpowiednich rozwiązań
  • zarządzał/a budżetem, monitorował/a i zapewniał/a realizację projektów zgodnie z kosztami
  • nawiązywał/a, utrzymywał/a i rozwijał/a relacje z dostawcami usług i produktów związanych z SAP, w tym z AWS

Wymagania

  • wykształcenia wyższego, preferowane informatyczne
  • min. 4-5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • doświadczenia zawodowego w pracy z systemami SAP (atutem będzie Twoje doświadczenie w zarządzaniu zespołem)
  • osoby, która potrafi skutecznie komunikować się z różnymi grupami interesariuszy
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów w środowisku o złożonych procesach biznesowych
  • zorganizowania i skoncentrowania na realizacji priorytetowych zadań
  • bycia elastycznym w działaniu oraz otwartości na zmiany
  • znajomość języka angielskiego (min.B2)

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w miejscu pełnym pasji do kolorów, gdzie cenimy otwartą komunikację
  • platforma benefitowa oraz prywatna opieka medyczna
  • służbowe auto
  • dofinansowanie do posiłków i grupowego ubezpieczenia na życie
  • możliwość pracy hybrydowej
  • dodatkowe 2 dni urlopu w roku

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.