Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024

PRACOWNIK POMOCNICZY PRZY PRODUKCJI

  • Nowogrodziec, dolnośląskie pow. bolesławiecki

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

W sercu malowniczego Nowogrodźca, gdzie tradycja harmonijnie splata się z nowoczesnością, znajduje się siedziba naszej firmy - Noelken. Od ponad dwóch dekad, z pasją tworzymy produkty, które są nie tylko świadectwem naszego rzemiosła, ale i odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. Nasza historia rozpoczęła się w 1993 roku, ale korzenie naszej ekspertyzy sięgają jeszcze głębiej, bo do roku 1982. To wtedy nazwisko Nölken zaczęło być synonimem najwyższej jakości w dziedzinie higieny i pielęgnacji. Dziś, prowadzeni przez Ulricha Daniela Nölkena i Ernsta Markusa Nölkena, z dumą kontynuujemy rodzinne dziedzictwo, dbając o to, by każdy produkt opuszczał nasz zakład z pieczęcią doskonałości. Jako wiodący producent własnej marki w Niemczech, zasięg naszej działalności rozciąga się daleko poza granice kraju. Zaufanie klientów z ponad 30 krajów jest dla nas dowodem na to, że jakość i innowacyjność są wartościami uniwersalnymi. W Noelken wierzymy, że każdy ma prawo do produktów, które są bezpieczne, skuteczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasze portfolio obejmuje szeroką gamę artykułów higienicznych - od wyrobów toaletowych, przez wkładki laktacyjne, chusteczki nawilżane, opatrunki, dozowniki, aż po delikatne chusteczki dla niemowląt i nawilżany papier toaletowy. Każdy z tych produktów jest owocem naszego wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia. Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby naszych klientów są zmiennymi, które wymagają elastyczności i ciągłego rozwoju - dlatego nieustannie pracujemy nad nowymi, wyznaczającymi trendy rozwiązaniami. Bezpieczeństwo i jakość to fundamenty, na których budujemy zaufanie naszych klientów. Wszystkie nasze wyroby posiadają niezbędne atesty, co jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej klasy. Ponadto, oferujemy fachowe doradztwo, dzięki czemu możemy wspierać naszych klientów na każdym etapie - od wyboru odpowiedniego produktu, po jego właściwe wykorzystanie. W Noelken, każdy dzień to nowa strona w naszej historii. Historii, którą piszemy z myślą o tych, którzy nam zaufali i którzy, dzięki naszym produktom, mogą cieszyć się lepszą jakością życia. Zapraszamy do bycia częścią tej opowieści.

Firma produkcyjna NOELKEN Sp. z o.o. z siedzibą w Nowogrodźcu producent wyrobów kosmetycznych i toaletowych zatrudni możliwie jak najszybciej:POMOCNIKÓW PRZY PRODUKCJI

Obowiązki

  • •Pomoc przy procesie produkcyjnym w sposób zapewniający osiągnięcie optymalnych wyników produkcyjnych.
  • •Usuwanie odpadów produkcyjnych
  • •Ustawianie kartonów z gotowymi produktami na paletach
  • •Inne prace pomocnicze przy produkcji

Wymagania

  • •Dobra organizacja pracy.
  • •Umiejętność pracy w zespole.
  • •Komunikatywność i zaangażowanie.
  • •Gotowość do pracy 3 zmianowej

Oferujemy

  • •Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • •Atrakcyjne warunki wynagradzania
  • •Częściowy zwrot za dojazdy
  • •Prywatną opiekę medyczną
  • •Przeszkolenie przez wykwalifikowany zespół

  • TELEFON KONTAKTOWY : 603 187 530