Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
  • Koprki, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Adwokat

Umowa o pracę

Pełny etat

BZK SP Z O O I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Świadczymy usługi doradcze oraz udzielamy merytorycznego wsparcia, poszukujemy nowych kontrahentów i dostawców usług na terenie całego kraju. Gwarantujemy spółkom pomoc, zapewniając im obsługę i rozwój w obszarach handlu, logistyki, zakupów, zarządzania kapitałem ludzkim.Oferujemy wsparcie w zakresie wdrażania systemów informatycznych, optymalizacji procesów produkcyjnych, zarządzania jakością i regułami zrównoważonego rozwoju.Troszczymy się również o sferę finansową podmiotów. Udostępniamy narzędzia związane z budżetowaniem, kontrolingiem, sprawozdawczością i zabezpieczeniem transakcji.

Radca Prawny / Adwokat

Obowiązki

  • Przygotowywanie, negocjowanie i opiniowanie projektów umów (w tym w języku angielskim).
  • Przygotowywanie projektów pism procesowych w postępowaniach sądowych i administracyjnych.
  • Występowanie w charakterze pełnomocnika w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych i administracyjnych oraz przed innymi organami orzekającymi.
  • Sporządzanie projektów opinii prawnych, analiza zagadnień prawnych.
  • Przygotowywanie wniosków do KRS oraz innych dokumentów dotyczących bieżącej działalności Grupy spółek.
  • Kontakt z sądami i urzędami.
  • Sporządzanie i uzgadnianie tekstów regulaminów, zarządzeń i innych wewnętrznych aktów prawnych związanych z działalnością Grupy spółek.
  • Pozostałe czynności wynikające z ustawy o radcach prawnych albo prawo o adwokaturze.
  • Doradztwo w obszarze prawa energetycznego.
  • Doradztwo w obszarze prawa administracyjnego.
  • Doradztwo w obszarze prawa pracy.
  • Współpraca z działami wewnętrznymi Grupy spółek.

Wymagania

  • Tytuł zawodowy Radcy Prawnego lub Adwokata.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku zdobyte w przedsiębiorstwie z sektora prywatnego lub w kancelarii prawnej zajmującej się obsługą przedsiębiorstw - minimum pięć lat.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Zaangażowanie w realizowaniu powierzonych zadań, komunikatywność, samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za rezultat powierzonych zadań.
  • Gotowość do świadczenia usług w biurze Zarządu spółki w Koprkach (wymóg konieczny).
  • Umiejętność analizy sytuacji i proponowania skutecznych rozwiązań.
  • Umiejętność sprawnego stosowania prawa w środowisku biznesowym.
  • Rzetelność, terminowość, zaangażowanie przy wykonywania powierzonych zdań.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej.
  • Znajomość rynku FMCG.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość przystąpienia do programu pakietów sportowych na preferencyjnych warunkach.
  • Udział w szkoleniach i kursach.
  • Możliwość udziału w kursach językowych.
  • Dobrą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BZK SP Z O O I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA 01-303 Warszawa ul. Połczyńska 97, NIP: 5223061461 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.