Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
  • Elżbietów, mazowieckie pow. garwoliński

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Bakoma Sp. z o.o. powstała po 1989 roku i jest czołowym polskim producentem galanterii mlecznej. Jest spółką ze 100% polskim kapitałem. Produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie w Elżbietowie.Nieustannie unowocześniamy linie produkcyjne, poszukujemy lepszych rozwiązań technologicznych, wprowadzamy innowacyjne naturalne produkty. Rozwijamy się, aby przynosić radość z natury.

Pracownik obsługi pralni

Obowiązki

  • Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za obsługę pralni zakładowej, a w szczególności za:
  • Obsługę urządzeń pralniczych;
  • Prasowanie, maglowanie i składanie odzieży;
  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

Wymagania

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • Chęć do pracy, zaangażowanie, sumienność, rzetelność.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w pralni

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Miłą atmosferę pracy;
  • Umowę zlecenie;
  • Pracę w stałych godzinach 6-14 od poniedziałku do piątku;
  • Dowóz bezpłatny do pracy z Sochaczewa, Łowicza, Żyrardowa.

  • Godziny pracy: 6:00-14:00
  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Praca zmianowa: nie
  • Specjalne uprawnienia: Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne