Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024

Specjalista ds. Badań Laboratoryjnych – specjalność bitumiczna

  • Nowe Marzy, kujawsko-pomorskie pow. świecki

Specjalista ds. badań i rozwoju

Umowa o pracę

Pełny etat

HSS WORK SP. Z O.O.

Rekrutujemy dla:Firmy będącej liderem w branży budowlanej w Polsce. Nasz Klient realizuje inwestycje w sektorach budownictwa kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie badań laboratoryjnych w zakresie gruntów, kruszyw betonów i mieszanek mineralno-asfaltowych
  • analiza wyników przeprowadzonych badań
  • doradztwo technologiczne i współpraca ze zleceniodawcą
  • dokumentowanie wyników badań

Wymagania pracodawcy

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze badań i technologii budowy dróg
  • doświadczenie w badaniu próbek mieszanki mineralno-asfaltowej
  • umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • komunikatywność, rzetelność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stanowisko wiążące się z dużą dynamiką pracy
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • program szkoleń, wymiany międzynarodowe, dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HSS WORK SP. Z O.O. 90-521 Łódź WÓLCZAŃSKA 125, NIP: 7272838956 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.