Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
  • Czosnów, mazowieckie pow. nowodworski

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

producent tektury falistej i opakowń

Operator Maszyn

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja i nadzór nad procesem produkcji w oparciu o plany produkcyjne;
  • Obsługa maszyn produkcyjnych (po gruntownym szkoleniu przez doświadczonego operatora);
  • Przezbrajanie linii produkcyjnych oraz udział w pracach serwisowych;
  • Wypełnianie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej;
  • Czynny udział w optymalizacji procesu oraz jakości produktów;
  • Koordynacja 4 – 5 osobowego zespołu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w prowadzeniu procesu produkcji;
  • Chęć do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności;
  • Solidność, dyspozycyjność, uczciwość;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4- zmianowym.

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Bezpłatny dojazd z Zakroczymia, Nowego Dworu Mazowieckiego, Leoncina;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych;
  • Atrakcyjną premię roczną;
  • Świąteczne bonusy dwa razy do roku;
  • Dofinansowanie kolonii i zimowisk dla dzieci;
  • Pełne szkolenie, wszystkie niezbędne narzędzia pracy.