Poszukujemy serwisanta od zaraz!!!

Dambat
  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie pow. grodziski

Inżynier

Umowa o pracę

Polski producent urządzeń hydraulicznych zatrudnieni SERWISANTA :

️Twój zakres obowiązków :

• diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń przekazanych do serwisu w ramach reklamacji
• prowadzenie dokumentacji serwisowej
• obsługa dokumentacji zdjęciowej
• sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw

️Nasze wymagania:

• podstawowa wiedza techniczna z zakresu hydrauliki i elektryki️
• znajomość i umiejętność używania podstawowych narzędzi i elektronarzędzi
• umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
• chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań,
• zaangażowanie
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

️Mile widziane :

• wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
• predyspozycje manualno-techniczne

️Co oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym do 6,5 tys zl
• stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
• pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku (8-16) Wolne weekendy.
• szkolenia????
• bardzo dobry dojazd i bezpośredni parking - 10km od Grodziska Mazowieckiego
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie znanej na rynku krajowym i międzynarodowym;
• możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju.

Kontakt @ lub tel .
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)