Szlifierz CNC

Eurolinkgroup
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Inżynier

Umowa o pracę

Dla naszego klienta, wiodącego producenta narzędzi stemplowych oraz części zamiennych do tabletkarek, kapsułkarek i maszyn blistrujących stosowanych w farmacji oraz sektorach przemysłu, szukamy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy – Szczecin

Pracodawca oferuję:
- Umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy.
- Wynagrodzenie 5500-9500 zł brutto/miesiąc, premie za wyniki, nadgodziny+benefity (program poleceń, zajęcia sportowe, ubezpieczenie na życie, catering, szkolenia i kursy)
- Pracę na 2 zmiany od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00).
- Pracę w międzynarodowym środowisku.

Zakres obowiązków:
- Obsługa szlifierki CNC (szlifierka współrzędnościowa, do wałków).
- Dobieranie narzędzi skrawających i parametrów skrawania.
- Ustawiania i mocowanie obrabianych detali na maszynie.
- Kontrolowanie wymiarów wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, średnicówka).
- Bieżąca konwersacja używanych maszyn i narzędzi.

Wymaganie:
- Wykształcenie średnie techniczne.
- Doświadczenie przy obsłudze szlifierek CNC.
- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
-Umiejętność pracy w zespole.
-Sumienność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków.
- Znajomość zasad tolerancji wymiarowych i geometrycznych.
- Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (w przypadku obcokrajowców).

Zapraszamy do dołączenia do zespołu i rozwijania umiejętności w dynamicznym środowisku przemysłowym!
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)