INSPEKTOR DS. EKSPLOATACJI w DZIALE TECHNICZO-INWESTYCYJNYM

SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Szpital SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie zatrudni pracownika na stanowisku:

INSPEKTOR DS. EKSPLOATACJI

WYMAGANIA NIEZBĘDNE ZWIĄZANE ZE STANOWISKIEM PRACY:
• wykształcenie min. średnie

WYMAGANIA PREFEROWANE:
• doświadczenie i znajomość zasad gospodarki aparaturą i urządzeniami technicznymi, w tym w szczególności eksploatacji i likwidacji aparatury i urządzeń w jednostce sektora finansów publicznych
• znajomość i stosowanie ustawy Prawo Zamówień Publicznych i innych aktów prawnych na poziomie adekwatnym do wyspecyfikowanych wyżej wymagań
• znajomość zasad gospodarki odpadami (rejestr BDO) (mile widziane)

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI:
• umiejętność organizacji pracy własnej w celu terminowej realizacji zadań
• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
• umiejętność pracy pod presją czasu
• odpowiedzialność, dyspozycyjność
• samodzielność

GŁÓWNE ZADANIA:
• sprawowanie nadzoru nad realizacją serwisu aparatury, sprzętu oraz urządzeń, konserwacji lub przeglądu,
• prowadzenie dokumentacji z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami (system BDO)

WARUNKI I MIEJSCE PRACY:
• zatrudnienie w Dziale Techniczno-Inwestycyjnym – Sekcja Eksploatacji i Inwestycji
• umowa o pracę na cały etat; niezbędna ilość etatów - 1
• stabilne warunki zatrudnienia

PRZEWIDYWANY TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY:
MARZEC 2024 r.

Kontakt: tel. 89 5398474 Dział Organizacji i Kadr
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)