Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Starszy inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Lesznie
  • Leszno, wielkopolskie pow. Leszno

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • Praca w siedzibie jak i poza siedzibą Inspektoratu.
  • Udział w szkoleniach.
  • Jazda samochodem do celów służbowych.
  • Praca przy komputerze i innych urządzeniach biurowych.
  • Budynek nie jest dostosowany do osób niepełnosprawnych.
  • Prowadzenie czynności związanych z zapobieganiem i zwalczaniem chorób zakaźnych zwierząt.
  • Prowadzenie nadzoru i kontroli nad przestrzeganiem przepisów, warunków weterynaryjnych i sanitarnych w zakresie bezpieczeństwa żywności pochodzenia zwierzęcego wraz z pobieraniem koniecznych prób.
  • Kontrola spełnienia warunków dobrostanu zwierząt wymaganych w hodowli zwierząt, transporcie oraz w trakcie uboju.
  • Prowadzenie spraw z zakresu ochrony zwierząt.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe weterynaryjne lub inne wyższe z zakresu spraw należnych do właściwości Inspekcji Weterynaryjnej.
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego
  • Prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii lub dyplom ukończenia studiów wyższych.
  • Znajomość i umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Znajomość aktualnie obowiązujących przepisów prawa weterynaryjnego krajowego i Unii Europejskiej.
  • Prawo jazdy kat. B
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników