Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Mechanik/serwisant maszyn

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 6 000-8 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Masz doświadczenie w serwisowaniu maszyn?

Praca z elektryką, hydrauliką i elektroniką to Twój chleb powszedni?

Stabilna praca z wynagrodzeniem do 8000 zł brutto czeka na Ciebie!

Lokalizacja: Nowa Wieś Wrocławska

Zakres obowiązków

  • serwis maszyn budowlanych (np. koparki, spycharki)
  • diagnozowanie usterek w maszynach

Wymagania

  • doświadczenia w pracy jako mechanik/elektromechanik/serwisant maszyn
  • znajomości zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe 6000-8000 zł brutto (w zależności od doświadczenia i umiejętności)
  • premie uznaniowe oraz roczne
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • pakiet benefitów : opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz oszczędnościowy, karta lunchowa, wczasy pod gruszą, kartę sportową
  • możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych
  • szkolenia techniczne i produktowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.