Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024
GRUPA PZW

PROJEKTANT SIECI I INSTALACJI SANITARNYCH

  • Grójec, mazowieckie pow. grójecki

Projektant

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma Przemysław Zalewski i Wspólnicy, wielobranżowe biuro projektowe, będące częścią GRUPY PZW poszukuje aktualnie do swojego zespołu w Grójcu pracownika na stanowisko: PROJEKTANT SIECI I INSTALACJI SANITARNYCH

Obowiązki

  • Praca przy projektowaniu instalacji sanitarnych
  • Wykonywanie projektów przyłączy i sieci sanitarnych
  • Wykonywanie obliczeń i analizach projektowych
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej na każdym etapie Inwestycji
  • Udział w koordynacjach międzybranżowych
  • Udział w uzgadnianiu sporządzanych projektów z właściwymi służbami i instytucjami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunku Inżynieria Środowiska (studia stacjonarne II st.)
  • Min. 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadanie min. 2 lata uprawnień projektowych / budowlanych
  • Znajomość oprogramowania Autocad, Profil koordynator, Norma
  • Znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność w rozwiązywaniu zagadnień projektowych
  • Chęć intensywnego rozwoju zawodowego
  • Dyspozycyjność, Sumienność, Terminowość, Dokładność, Zaangażowanie

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę
  • Wsparcie ze strony doświadczonego Zespołu projektowego w rozwoju zawodowym
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz zdobycia niezbędnego doświadczenia w branży projektowej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Prywatną opiekę medyczną

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami