OPIEKUN W ŻŁOBKU/ POMOC OPIEKUNA W ŻŁOBKU

F. H. U. POLA Agnieszka Lewandowska
  • Katowice, śląskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Wykształcenie:
- wyższe pedagogiczne lub wymagane dwuletnia szkoła policealna na kierunku: opiekunka dziecięca do lat trzech lub wymagany kurs kwalifikacyjny opiekuna w żłobku dzieci do lat trzech.

Miejsce pracy:
Obroki 77, 40-833 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
- Opieka w żłobku nad dziećmi do lat trzech.
- Praca zmianowa w godzinach: 6:30-18:00.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Inne wymagania:
- książeczka sanepidowska
- zaświadczenie o niekaralności.

Język aplikacji:
-polski

Wymagane dokumenty:
- CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (7:00-17:00) (Tel.) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Obroki 77, 40-833 Katowice) lub e-mail: @
- Prosimy o kontakt wyłącznie osoby z UDOKUMENTOWANYMI kwalifikacjami opiekunów dzieci do lat trzech.

Poniżej link do pełnego ogłoszenia:

Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)