Zatrudnię teletechnika, elektryka instalacji niskoprądowych

COM-LM
  • Kielce, świętokrzyskie

Inny

Umowa o pracę

Firma COM-LM od 1995 roku projektuje i buduje systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy przeciwpożarowe, oddymiające, DSO, telewizji przemysłowej, kontrolę dostępu, RCP oraz cyfrowe systemy telekomunikacyjne. Wdrażamy najnowsze technologie najlepszych marek na świecie z branży ochrony mienia i telekomunikacyjnej. W 2002 roku uruchomiliśmy dział handlowy oraz punkt sprzedaży hurtowej urządzeń z branży ochrony mienia i telekomunikacji który do dnia dzisiejszego mieści się przy ulicy Ściegiennego 90 w Kielcach.

Zatrudnimy instalatorów teletechników, elektryków do instalacji niskoprądowych.
Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat.
Wymagana znajomość branży.
Dobre zarobki zależne od posiadanych umiejętności, samodzielności i zaangażowania.
Większość robót na miejscu, sporadyczne wyjazdy.

Zakres obowiązków:

wykonywanie instalacji teletechnicznych i elektrycznych wewnątrz budynków
montaż okablowania, osprzętu i urządzeń
uruchamianie urządzeń

Wymagania

prawo jazdy kat. B
umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
estetyka w wykonywanej pracy
mile widziane doświadczenie w branży

Kontakt telefoniczny.
609 - 100 - 050
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)