Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
  • Wrocław, dolnośląskie

Psycholog

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Psycholog

Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie konsultacji psychologicznych,
  • prowadzenie psychoterapii dla młodzieży oraz młodych dorosłych,
  • prowadzenie konsultacji kwalifikujących do psychoterapii,
  • współpraca z zespołem specjalistów (lekarz psychiatra, psycholog-diagnosta),
  • prowadzenie dokumentacji psychologicznej wg. obowiązujących przepisów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe psychologiczne,
  • zaświadczenie o udziale w rekomendowanym przez PTP lub inne towarzystwo nadzorujące kursy psychoterapii,
  • min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej,
  • elastyczny system zatrudnienia,
  • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatki świąteczne
  • Elastyczny czas pracy
  • Karnety na siłownię
  • Nowoczesne biuro
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o. 02-739 Warszawa ul. Wałbrzyska 46, NIP: 1132457808. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o. 02-739 Warszawa ul. Wałbrzyska 46, NIP: 1132457808 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.